top of page

Par Apkalnmājām no klientiem...

Laikā, kad ziemas vakari tumšāki un garāki, izmantoju iespēju pieteikties radošajā ādas apstrādes darbnīcā pie meistares Irēnas Baufales. Uzzināju gan par ādas daudzveidīgajām izmantošanas iespējām, gan pati pamēģināju izgatavot dažus darinājumus. Nodarbības izvērtās par jauku vakarēšanu. Viesojos arī meistares ģimenes mājā "Apkalnmājas", kur iespējams redzēt, kā top dažādi ādas izstrādājumi, sākot no gaumīgiem telefona maciņiem, somiņām, jostām, līdz pat kvalitatīvām zirglietām. Turklāt to visu var iegādāties un vienlaicīgi uzzināt par ādas apstrādes amatu, par ko "Apkalnmāju" saimnieki stāsta īpašā ekskursijā.


Inese L.

      

Ar “Apkalnmāju” saimniekiem iepazināmies, kad radās nepieciešamība pēc jauniem apaušiem Bīriņu Pils staļļa iemītniekiem. Nu jau esam kļuvuši par patstāvīgiem klientiem. Patiesi priecājamies par “Apkalnmāju ”saimnieku atsaucību, prasmīgo darbu, kas tiek veikts, ņemot vērā mūsu īpašās vēlmes.


Zirglietas, ko saņemam, ir ne vien praktiskas, bet arī dekoratīvas. Par tām jūsmo arī mūsu Bīriņu Pils viesi. To, cik labi tās izskatās, varat novērtēt žurnāla “Santa” septembra numurā, kur fotosesijas laikā tās demonstrējis mūsu zirdziņš Safrāns.


Ikvienam zirgkopim droši varam ieteikt pēc jaunām vai labojamām zirglietām griezties pie “Apkalnmāju” saimniekiem.


Hardija no Bīriņu Pils

      
bottom of page